Sprendimai viso pasaulio pieno ūkiams

Kadangi pieno ūkiai plečiasi visame pasaulyje, būtina keisti jų valdymo metodus. World Wide Sires Global Dairy Solutions tikslas – teikti paslaugas, kurios padėtų didinti jūsų veiklos veiksmingumą ir efektyvumą. Norint pilnai išnaudoti karvių genetines galimybes, dėmesys turi būti telkiamas į valdymą. Tačiau net ir esant geriausiam valdymui Jūsų banda negeneruos maksimalaus pelno, jeigu nebus aukštos kokybės genetikos. WWS Global Dairy Solutions (GDS) turi unikalų pasiūlymą, kuris pritaikomas individualiems poreikiams. Be to, dirbama ir po mokymo sesijų.

Siūloma programa apima genetikos ir valdymo planus. Šią programą sukūrėme būtent stambiems pieno ūkiams, orientuodamiesi į pieno ūkių pelno didinimą, pasitelkiant aukščiausios kokybės genetiką.

Įrodyto efektyvumo sprendimai apima unikalius mokymus ir konsultacijas, teikiamas gamintojams, kurie nori išspręsti stambiems pieno ūkiams būdingas valdymo problemas. Visa tai ir mūsų genetikos sprendimas lemia faktą, jog ūkyje atsiranda daugiau veršingų ir sveikesnių karvių, kas savo ruožtu prilygsta didesniam iš veiklos gaunamam pelnui.

Valdymo planas orientuotas į aukšto lygio praktinį mokymą ir technines konsultacijas.

Genetikos planas orientuotas į pasirinkimų bulių įtaką bandos vienodumui, efektyvumui ir pelningumui. Inbridingo rizikos valdymas užtikrina geriausio buliaus parinkimą kiekvienai karvei.

Kiti galimi variantai-konsultacijos ir susitikimai ūkyje. GDS komandoje dirba konsultantai, gebantys teikti pagalbą šiais klausimais: bendrosiomis pieno ūkio valdymo,genetikos,reprodukcijos,šėrimo ir mitybos temomis.