Pasaulinis mokymo centras

Matydama intensyvių pieno ūkio valdymo mokymų poreikį,kompanija World Wide Sires Ltd Vašingtono valstijoje įkūrė Pasaulinį mokymų centrą. Pagrindinis minėto mokymų centro tikslas – įgyvendinti pasaulinio lygio mokymų programą, kuri būtų pritaikyta individualiems poreikiams, gilintų kiekvieno dalyvaujančiojo žinias, tobulintų jo įgūdžius.

Mokymus veda keturi dėstytojai, du praktikuojantys veterinarai ir WWS konsultantai. Intensyvi 8 dienų trukmės programa yra orientuota į tiesioginius,praktinius mokymus grupėse. Dirbame su penkiomis pagrindinėmis bandomis, turinčiomis nuo 1000 iki 24 000 karvių.

Mokymų programos taikomos dvejose srityse:

1.Pažangiuose pieno ūkio valdymo mokymuose,kuriuose pieno ūkių valdymo dėstytojai moko dalyvius, kaip valdyti karvių bandą užtrūkimo ir pereinamuoju laikotarpiu, šėrimo, karvių komforto, pieno kokybės, bandos sveikatingumo bei kitų veisimo ir reprodukcijos valdymo įgūdžių.

2.Pažangiuose reprodukcijos mokymuose,kurie skirti įgūdžių, būtinų tiksliam rujos nustatymui, tobulinimui, reprodukcijos fiziologijos suvokimui, kiaušidžių palpacijos gerinimui,veršingumo nustatymui tarp 32 ir 45 dienos. Reprodukcijos mokymų metu dalyviai susipažįsta su rujos ciklo ypatumais, hormoniniais preparatais, Ovsync programomis, o išklausę mokymus,geba priimti tinkamus sprendimus dėl reprodukcijos programų.