UAB „Genimpeksas“ veiklą pradėjo 1997metais. Atstovaujame didžiausią JAV spermos eksporto kompaniją World Wide Sires Ltd., kuri priklauso dviems kooperatinėms bendrovėms: Select Sires Inc. ir Accelerated Genetics Inc… Šios bendrovės užima apie 50 % spermos gamybos rinkos Amerikoje. Praeitais metais Select Sires Inc. turėjo 1900 bulių ir pardavė virš 12 mln. dozių bulių spermos, Accelerated Genetics Inc. turėjo 700 bulių ir pardavė virš 6mln.. Tai atveria plačias galimybes galvijų augintojams pasirinkti geriausius bulius ir gerinti pageidaujamas dukterų savybes.
Taip pat tiekiame produkciją iš Spermex ir Osnabruecker Herdbuch (OHG) (Vokietija). Galime pasiūlyti bulių spermos ir iš Olandijos, Švedijos, Ispanijos, Lenkijos ir kitų šalių.

Įmonė didelį dėmesį skiria naudojamų bulių genetinei vertei bei tinkamam jų naudojimui – karvių produktyvumo didinimui, pieno sudėties gerinimui ir kūno tobulinimui. Stengdamiesi visapusiškai padėti ūkininkams, kasmet organizuojame seminarus gyvulių šėrimo, laikymo ir reprodukcijos klausimais.

Mūsų tikslas – ilgalaikis bendradarbiavimas su ūkininkais ir bendrovėmis, tampant jų partneriais, konsultantais ir pagalbininkais.